Autosalon Citroën

Důkazy místo slibů

C4 Cactus

již od 364 900 Kč

MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK

Hatchback Citroën C4 Cactus tvoří významnou etapu v programu Citroën Advanced Comfort®, v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy® (Progressive Hydraulic Cushions® - PHC) a ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort. Nabízí tak bezkonkurenční jízdní komfort, který je pro Citroën typický. Cestující si tak mohou vychutnat jízdu díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení.

TECHNOLOGIE PRO KLIDNOU JÍZDU

C4 Cactus nabízí 12 podpůrných prvků řízení, které zajišťují klidné a bezpečné řízení, bojují proti poklesu bdělosti nebo pouhé nepozornosti při jízdě a předcházejí rizikům havárie. Cestující mají k dispozici 3 systémy využívající špičkové technologie pro zajištění kontinuity mezi digitálním světem a vozem. Díky technologii Citroën Connect Nav, funkci Mirror Screen se systémy Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® a zařízení Citroën Connect Box můžete zůstat připojení, sdílet věci, používat navigaci či odpočívat.

388 900 Kč

stav
Nové
motor
1,2 PureTech 110k
prevodovka
6°MP
palivo
Benzín

ABS, EBD, EBA, ASR, ESP, 8x airbag, el.okna, el. zrcátka, automatická klima, tempomat+omezovač rychlosti, Citroen CONNECT rádio +DAB, přední mlhovky, couvací senzory, centrál na DO, náhradní kolo, Paket Kamera atd....