Citroën C4 Spacetourer od 454 900 Kč 

Citroën C4 Picasso je MPV, ve kterém se snoubí kompaktnost a prostornost. Nejen že je moderní a inovativní svou architekturou a energetickým designem, ale bezpochyby také svým interiérem zpracovaným v duchu loftu pro větší pohodlí posádky. 

 

Proč si pořídit Citroën C4 Picasso

Design, který znamená změnu epochy

c4-face.jpg

Citroën C4 Picasso přináší změnu epochy! Expresivní maska, světelný podpis s LED diodami vpředu i vzadu vytvářejícími zcela nový 3D efekt, dynamika zadní strany s obepínajícím víkem zavazadlového prostoru a propracované linie jsou příslibem cest do nové dimenze!

 

 

 

 

 

Interiér zpracovaný v duchu loftu

Díky velkému střešnímu oknu a sériově montovanému panoramatickému čelnímu sklu má posádka maximální výhled a pocit svobody!

Asymetrická plynulá a ergonomická palubní deska Citroënu C4 Picasso tento pocit prostoru, světla a pohody ještě posiluje. 

Paket Lounge je příslibem vysoké úrovně komfortu jako při cestování první třídou!

c4-picasso-interier.png

 

Výbava 100 % v duchu kreativní technologie

c4-picasso-vybava.png

c4-picasso-vybava2.png

7" dotykový displej, který je 100 % digitální a intuitivní. 

Zadní parkovací kamera, která Vám po zařazení zpětného chodu na panoramatické obrazovce 12" HD promítne situaci za vozem. 

Upozornění na vybočení z jízdního pruhu vibrací aktivního bezpečnostního pásu řidiče.

Aktivní bezpečnostní pásy na předních sedadlech jsou vybaveny motorkem, který pás automaticky v případě nebezpečí napne pro maximální ochranu.

Systém Hifi by JBL® nabízí 8 reproduktorů a funkci prostorného rozložení zvuku. 

Panoramatický 12" HD displej s vysokým rozlišením zobrazuje nejen informace související s řízením vozu, ale umožňuje i nastavit si vlastní fotografii na pozadí.

Parkovací asistent pomůže řidiči při hledání místa a po jeho nalezení provede automaticky jak příčné zaparkování, tak parkování do řady stojících vozidel. 

Aktivní tempomat reaguje a upozorňuje na zpomalení vpředu jedoucího vozu a udržuje neustálý potřebný odstup pomocí přidávání plynu a brzdění motoru. 

Technologie Vision 360° využívá 4 kamery, které nabízejí pohled z ptačí perspektivy na panoramatické obrazovce.

 

 

Ekologické vědomí

c4-facefront.jpg

Minimalizace ekologické stopy vozu Citroën C4 Picasso byla nedílnou součástí jeho specifikace. Kromě ekologicky šetrných motorů zde významnou roli hrají i další faktory: 

- platforma EMP2 a použití lehčích materiálů, které přinášejí úsporu 140 kg

- vylepšené aerodynamické zpracování zajišťující optimální penetraci vzduchem

- filtr pevných částic, kterým jsou opatřeny dieslové motory, zachycuje nespálené částice a zajišťuje jejich pozdější spálení

 

 

 

 

Alisra