Citroën C3 od 244 900 Kč

 

Citroën C3 patří svými čistými a protáhlými liniemi mezi nejkompaktnější modely svého segmentu a velká prosklená plocha tento pocit prostoru a totální svobody ještě zvyšuje.

 

Proč si pořídit Citroën C3 

Inteligentní architektura

1500x646-nouvelle-c3-personnalisation-blur-70-jpg-228868-5-70.jpg

Kvalita na nejvyšší úrovni

c3-panaoramaticke-stresni-okno.jpg
 

Citroën C3 patří mezi nejkompaktnější vozy svého segmentu. Délka Citroënu C3 zůstala pod hranicí 4 metrů (394 cm). Kompaktní rozměry však nejsou na úkor místa v interiéru. Citroën C3 naopak nabízí jednu z největších kabin a zavazadlový prostor ve svém segmentu. Perfektně tak vyhovuje požadavkům městského vozu. Povrchová úprava, spoje, začištění, chromované ozdobné prvky na klikách dveří, lištách kolem oken a na výfuku, to jsou detaily, které Citroën C3 dostávají na vyšší úroveň z hlediska kvality jeho provedení.

 

Avantgardní styl interiéru

c3-interier-red.jpg

Elegantní a dynamický interiér vozu Citroën C3 si zamilujete. Styl interiéru vytváří především palubní deska z měkčeného plastu s lištou ve dvou různých odstínech. Jedinečnost a elegancy interiéru Citroënu C3 navíc dodávají také chormované a lakované díly a jemné ozdobné prvky. 

 

 

 

 

 

Vynikající dynamické vlastnosti

Obdivuhodný komfort a odpružení a nedostižně plynulé řízení díky nejnovějším technologiím firmy Citroën. Vyzkoušená řešení, která jsou přizpůsobená vlastnostem vozu Citroën C3 zajišťují skvělé jízdní vlastnosti. Jsou to především:

- přední nápravatypu pseudo McPherson

- zadní náprava s deformovatelnou příčkou

- elektrický posilovač řízení s proměnlivým účinkem

- elektronický stabilizační systém (ESP)

597x507-perso-blur-jpg-228854-8.jpg

 

Bezpečnost bez kompromisů

Zesílená struktura

747x322-camera-recul-citroen-c3-blur-75-jpg-228877-75.jpg

Kabina vozu Citroën C3 byla maximálně vyztužena pro vyšší bezpečnost posádkypři případném nárazu. Struktura byla zesílena tak, aby se zabránilo vniknutí dokabiny zvenčí a aby došlo k postupnému zdeformování částí mimo interiér vozu.

 

6 airbagů

c3-bezpecnost2.png

 

 

 

 

Kompletní ochrana celé posádky díky 6 airbagům montovaným od druhé úrovně výbavy. Spolehnout se můžete na 2 čelní airbagy, 2 boční přední airbagy a 2 hlavové airbagy zabudované ve stropě. Výbava je navíc doplněna o sloupek řízení, který se zatáhne v případě čelního nárazu. 

 

Výkonné brzdy

747x322-demarrage-pente-c3-blur-75-jpg-228876-75.jpg

Výkonný systém brzd dodává Citroënu C3 vysokou úroveň bezpečnosti. Součástí sériové výbavy vozu Citroën C3 jsou: Anti Blocking Systom (ABS), elektronický rozdělovač brzdných sil (EBD), elektronický brzdný asistent (EBA) či systém automatického rozsvěcování výstražných světel.

 

Bezpečnost dětí

c3-bezpecnost4.png

Obě boční sedadla firma Citroën vybavila úchyty k upevnění dětské sedačky. Vůz lze také dovybavit elektrickým ovládáním k uzamčení zadních dveří či oken. Děti tak cestují ve voze Citroën C3 zcela bezpečně.

Alisra