Citroën Berlingo Multispace od 329 900 Kč

Nejen že je nepopíratelně robustní a bezpochyby moderní, je také velmi expresivní! 

 

Proč si pořídit Citroën Berlingo Multispace

Výrazná osobitost

citroen-berlingo.png

Jeho výrazná osobitost vyzařuje z nového loga značky - stylizovaných šípů, které se táhnou až ke světlometům, chormovanch lišt pod mlhovkami nebo světlometů s LED diodami.  

Vůz s výbavou "Back Pack" používá černou barvu Onyx, která mu dodává ještě osobitější vzhled. Objevuje se v horní části předního nárazníku i na vnějších zrcátkách, bočních ochranných lištách a liště kolem osvětlení zadní registrační značky. 

 

 

 

 

Promyšlená ergonomie

Designéři Citroënu Berlingo Multispace se inspirovali u vozu SUV a zvolili velkou ergonomickou palubní desku. Na svém sedadle se cítíte komfortně a veškeré ovládací prvky včetně řadicí páky, která je přímo zabudovaná do palubní desky, Vám přirozeně padnou do ruky. 

Můžete si nastavit výšku sedadla, volant je nastavitelný nejen výškově, ale i podélně a při dlouhých cestách se můžete opřít o loketní opěrku. 

Po usednutí za volant vozu Citroën Berlingo Multispace si okamžitě všimnete kvality provedení interiéru a jeho čalounění. 

berlingo-interier.png

 

Architektura usnadňující každodenní život

berlingo-architektura1.png

berlingo-architektura2.png

V nabídce je několik úrovní výbavy, takže si každý může zvolit, co mu nejvíce vyhovuje, aby se cítil jako doma. Nezapomínejte na hravou stránku vozu, kterou nabízí příplatková výbava Modutop, a dobrodružnou verzi XTR. 

Skutečnou inovací v duchu Kreativní technologie je výbava Motutop®. Tento systém nabízí prosklenou střechu, mnoho odkládacích přihrádek, prostor pro zavazadla se dvěma možnostmi přístupu, odvětrávání a individuální nastavení osvětlení. 

Citroën Berlingo Multispace navíc nabízí odnímatelnou středovou konzolu mezi předními sedadly, velkou odkládací přihrádku před sedadlem spolujezdce, dva kryé úložné prostoru v podlaze před zadními sedadly, odkládací přihrádku pod sedadlem řidiče. 

Citroën Berlingo Multispace je sériově vybaven zadní lavící dělenou v poměru 1/3-2/3. 

Podle úrovně výbavy můžete mít vzadu tři stejně široká samostatná sedadla, která lze z vozu jednotlivě vyjmout. 

Můžete si také zvolit sedmimístnou verzi, která má ve 3. řadě dvě sedadla navíc, stejné velikosti jako sedadla ve 2. řadě. 

Sedadlo spolujezdce vpředu lze sklopit, takže je pak možné převážet dlouhé předměty. 

 

 

Vhodné podpůrné prvky řízení

80x80-citroen-berlingo-grip-control-103029-71.jpg

Systém Grip Control je pokročilý protiprokluzový systém, který reaguje podle dané situace a za všech okolností optimalizuje pohyblivost vozu. Voličem si můžete dle podmínek sjízdnosti, v nichž se pohybujete, vybrat jeden ze 4 režimů (normální, terén, sníh nebo písek).

 

 

80x80-citroen-berlingo-aide-demarrage-pente-103027-71.jpg

Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Assist) (spojený s elektronickým stabilizačním systémem ESP) se aktivuje při sklonu svahu vyšším než 5 % a udržuje vůz automaticky na místě po dobu 2 vteřid od uvolnění brzdového pedálu, takže získáte čas na sešlápnutí pedálu plynu. 

 

 

80x80-citroen-berlingo-regulateur-limiteur-vitesse-103033-71.jpgFunkce tempomatu/omezovače rychlosti se ovládá pod volantem a zajišťuje řízení v naprostém klidu. Tempomat udrží vůz v naprogramované rychlosti, aniž musíte držet sešlápnutý pedál plynu. Omezovač rychlosti umožní, aby vůz nepřesáhl rychlost, kterou si řidič zvolil. 

 

 

80x80-citroen-berlingo-multispace-aide-stationnement-arriere-103031-71.gif

Zadní parkovací asistent Vám usnadní manévrování. Pomocí ultrazvukových čidel v náraznících zjistí přítomnost překážek. Zvukovým signálem (a u některých verzí pomocí zobrazení na displeji palubního počítače) upozorňuje na to, jak blízko a kde překážky jsou. 

 

 

 

Alisra